budynekBellini to rodzinna firma założona w 1943 roku, posiadająca czterdziestoletnie doświadczenie w produkcji olei przemysłowych. Dzięki szerokiej wiedzy oraz współpracy z wieloma instytucjami naukowymi, a także aktywnemu uczestnictwu firmy w naukowym komitecie technicznym Federchchimica, Bellini utworzyło gamę wysokiej jakości produktów, które pozwalają na:

mieszalnik

  • Uzyskanie doskonałych osiągów nawet w najbardziej wymagających warunkach,
  • Zwiększenie wydajności,
  • Zaufanie i bezpieczeństwo w każdym aspekcie.

Wszystkie produkty zostały stworzone we współpracy z głównymi centrami badawczymi, ze starannie dobranych składników, które spełniają wszystkie restrykcyjne wymagania Europejskie.

badanieSzyte na miarę rozwiązania, to kompleksowe podejście do klienta, szczegółowa analiza panujących w zakładzie warunków, a także strategia wpisana w markę, dzięki której staje się nie tylko dostawcą ale i partnerem. Ciągłe inwestycje w badania i rozwój, prowadzą do udoskonalania swoich produkty, dążąc do głównego celu jakim jest osiągnięcie przez swoich klientów maksymalizacji wydajności wraz z optymalizacją kosztów produkcji.

certJakość produkcji potwierdzona jest certyfikatem UNI EN ISO 9001:2008. Liczne nagrody takie jak w 2013, Databank “Najlepszy Włoski producent smarów” czy w 2014, National Award “IXI” jako najbardziej innowacyjna firma we Włoszech, udowadniają dbałość o jakość i rozwój.